درباره تکنیک برتر

مجموعه باشگاه‌های بدنسازی تکنیک برتر در سال  ۱۳۸۷ با هدف ارتقای سطح فعالیت‌های ورزشی افراد با علایق متفاوت و سطوح مختلف آمادگی جسمانی، در تهران با تکنیک و روش‌های خاص و منحصر به خودش برای ورزش دوستان عزیز راه‌اندازی شد.

در حال حاضر این مجموعه با ۷ شعبه مجزا ( ۵ شعبه ویژه آقایان و ۲ شعبه ویژه بانوان ) آماده ارائه خدمات به ورزش دوستان می‌باشد.

ما در مجموعه تکنیک برتر محیطی امن، گرم و صمیمی با همراهی مربیان حرفه‌ای و مجرب، بهره‌گیری از تجهیزات ورزشی استاندارد و سایر امکانات از قبیل بوفه مجهز، خدمات پیرایش و... را در جهت آسایش و آرامش شما عزیزان فراهم آورده‌ایم.

مربیان

مجرب

 یک مربی بدنسازی با تجربه می‌تواند به شما کمک کند که از کجا و چگونه تمرینات خود را آغاز کنید. چگونه مهارت کافی در انجام تمرینات را بدست آورید و تمرینات خود را زمان‌بندی کنید.

برنامه ریزی

منظم

ایجاد یک برنامه منظم تمرینات منظم روزانه حتی برای چندین دقیقه می‌تواند از استرس شما بکاهد، شما را قدرتمندتر کند و حتی باعث می‌شود که شما آسان تر با مسائل زندگی رو به رو شوید.

تمرینات

اصولی

 انجام تمرینات اصولی و منظم، موجب تقویت عضلات و بهبود سیستم ایمنی بدن شده و می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌های قلبی، دیابت، چاقی، مشکلات تنفسی و بسیاری بیماری‌های دیگر کمک کند. 

تجهیزات 
مدرن 

استفاده از دستگاه‌های بدنسازی با کیفیت در کنار تجهیزات جانبی مدرن می‌تواند سطح تمرینات را بالاتر برده و طیف وسیع‌تری از انتخاب نوع تمرین را ارائه دهد.

تکنیک برتر در آمار 

۷

شعبه مجزا

مجموعه باشگاه‌های تکنیک برتر با ۷ شعبه مجزا ویژه بانوان و آقایان در تمام ایام هفته 

۹۰+

پرسنل مجرب

اشتغال و کارآفرینی برای بیش از ۹۰ نفر در کلیه شعب مجموعه باشگاه‌های تکنیک برتر 

۳۰۰۰

عضو فعال

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر عضو از ابتدا تا کنون در کلیه شعب تکنیک برتر ویژه بانوان و آقایان 

۱۵

سال حضور

از سال ۱۳۸۷ با هدف ارتقای سطح ورزشی کشور و ارائه خدمات نوین و پیشرفته همراه شماییم.

 

تصاویر