什么是一些成功和有名的人在做什么?

27 一月

所有的人一生都有独特的风格和风格。 生活方式其实包括我们自己的兴趣,观点,行为和习惯 عادت‌های درست و نادرست در سلامت زندگی ما نقش مؤثری دارند. ورزش و فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی اگر به صورت مستمر و روزانه انجام بگیرد و تبدیل به یک عادت شود می‌تواند بر روی جنبه‌ها و ابعاد مختلف زندگی تأثیر بسزایی داشته باشد؛ به طوری که بر اساس تحقیقات انجام شده اغلب افراد موفق روز خود را با ورزش آغاز می‌کنند. ورزش به دلیل تأثیری که بر روی 心理健康 افراد دارد می تواند در موفقیت و روند زندگی افراد نقش پررنگی داشته و موجب بالا رفتن توانایی روحی وروانی آن‌ها شود. بیشتر کسانی که به عنوان یک فرد موفق و معروف در جامعه تلقی می‌شوند؛ ورزش را به عنوان جزء جدانشدنی برنامه‌ی روزانه خود می‌دانند و توجه ویژه‌ای به سلامت جسمی و روحی خود دارند.

以下是一些在日常工作中运动的知名人士的例子。

یکی از عواملی که در دنیای بازیگران مهم و ضروری جلوه می‌کند؛ ورزش کردن به صورت حرفه‌ای است. یک بازیگر به دلیل نقش‌هایی که ایفا می‌کند باید بدنی قوی و نرم داشته باشد و این امر بین زن و مرد فرقی نمی‌کند.电影世界中的许多男演员不是用来扮演行动角色的,这是因为他们在体育领域的专业性。 这些着名的成龙之一就是,演员虽然多次遭到破坏,但他在战斗中的角色还是非常英俊。 .

道尼·约翰逊巨石强森، 文化工作与第八世界的英雄,水晶与男主角 美国 است. ورزش کردن بزرگ‌ترین بخش زندگی دواین جانسون است. او هر روز قبل از سپیده دم از خواب بیدار می شود تا ورزش های سخت و رژیم غذایی که در طول روز ادامه دارد را آغاز کند. او بعد از یک فنجان قهوه به مدت ۳۰ الی ۵۰ دقیقه ورزش هوازی انجام می‌دهد. دواین جانسون رژیم سختی می گیرد و یکی از عادت‌های خوبی که دارد این است که غذاها را زودتر از موعد مقرر خودش آماده می کند.

ا祈祷鳃温弗里 奥普拉·盖尔·温弗瑞 生产者 演员, 主持人,仁者,得主 奥斯卡奖 ,候选人 金球奖和最着名,最有名的 执法 电视 آمریکا و 世界 است。

温弗瑞歌剧院是最有成就感的着名人物之一,他们开始冥想的一天。 后来,他伴随着乔布拉(作者和美国医师印地文起源是推动许多不同国家的人被称为精神药物)是一个挑战冥想21天开始时的几十万人有助于你的健康加强每日冥想.

读者

گروه 一个方向,一群英籍爱尔兰男性教皇迅速发展并进步,他们的专辑在世界畅销书类别中排名第一。 这个群体在伊朗青少年中非常受欢迎 它由五个人组成,这五名出现在英国被提名的丑闻中的男孩迅速说了话。 目前,该集团的成员正在纳洛然集团成员单独监禁, 利亚姆·佩恩 哈里风格 و 路易斯汤姆林森 در کنارهم فعالیت می‌کردند؛ 第一部法律是集体运动。

这个小组的男孩们和最好的武术指导员一起,训练完善他们的身体。 他们每天参加拳击课和健美运动,包括与重量和跑步机上运行。 在他们的主要计划中,使用重物来保持肌肉最佳状态并获得最佳的体积。 通过这样做,不仅是肌肉建设,而且在每次训练结束时增加新陈代谢和消耗卡路里。

拳击也是由于在这项运动中几乎所有身体的肌肉都参与其中。 这项运动是决定有一个平坦的胃和六件的人的最佳选择。 小组的所有成员决定把他们的胃分成六块。

其他小组体育项目包括睡前运动。

有多少名队员在睡前一小时才能进行。 通过这样做,不仅睡眠时间变短,而且睡眠质量也提高。 研究表明,睡前运动可以增加肌肉力量和耐力,并帮助融化多余的体液。

接近一天结束,身体的活动逐渐减少,为睡眠做好准备。 因此,晚上吃的食物更容易变成脂肪。 在这个时候有一点流动性可以抵消你的体重。 这对于给腹部周围的脂肪浇水特别有效。

政治家

弗拉基米尔·弗拉基米罗维奇·普京,苏联解体后的第二,四位俄罗斯总统,带领俄罗斯经济从二十世纪九十年代的严重危机走向二十一世纪的重大稳定和增长。.有些人认为他是世界上运动能力最强的总统。 从前苏联的贫民窟和瘟疫到世界强大的存在,从零到百是一个人的生命,体育是他的消遣和乐趣的重要组成部分。.

俄罗斯总统专注于柔道,游泳,单车,拳击,田径,举重,各种传统武术,现代武术,各种射击等运动。

锻炼已经占据了普京生活的一个重要部分,可能在他的声誉上是无效的。 为世界政治演习一直是增加人气和接近人民的武器.

اوباما، 美国前总统利用他的早晨计划为自己准备迎接他的前一天。 奥巴马在晚上睡了4个小时,花了一些时间从小的决定,比如穿什么或吃什么。 他宁愿把精力花在重大的决定上。 奥巴马每天早晨跑了45分钟的有氧运动。

着名的模型

داوتسن کروس، این مدل هلندی که در سال ۲۰۰۸ تبدیل به یکی از “فرشتگان ویکتوریا سکرت” شد، با صراحت در مورد استانداردهای غیر واقع بینانه‌ای که بر صنعت مد حاکم شده 在说话 健身和身体健康比疯狂的滑倒更重视。 داوتسنِ بیست و نه ساله، از طرفداران تناسب اندام به کمک روش‌های قدیمی، به ویژه ورزش‌های هوازی مانند طناب زدن، دویدن، بوکس و ایروبیک است. این مانکن تأکید دارد در برنامه‌ی غذایی خود از غذاهای طبیعی مثل مرغ و سالاد که با سیب زمینی و گل کلم همراه شده باشد، استفاده می کند.

阿德里安娜利马، 另一个维多利亚时代的秘密模式,尽管在两个婴儿出生之后发生了变化,但仍然试图保持一种美丽而特殊的肢体形式。 利马在自己的教练迈克尔·奥拉吉德(Michael Olajid)的带领下训练了他的运动训练迈克尔Olajide),在Aerospa俱乐部(航空航天)纽约市。 他每星期和每90分钟就像一个职业战士一样练习几次。

این جلسات فوق العاده سخت شامل دوره‌های طولانی مدت ایروبیک و پرش است، لیما به طور منظم عکس‌هایی از خودش را که در حال تمرینات سخت و عرق ریختن است، در صفحه ی اینستاگرامش قرار می‌دهد. این مدل در مصاحبه‌ای گفته بود که تمرینات بوکس به او کمک می‌کند که سلامت خودش را برای ماندن در مقام فرشتگان ویکتوریا سکرت حفظ کند.

او گفته بود: “می خواستم از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشم و بعلاوه ورزشی را پیدا کنم که با روحیاتم سازگار باشد. پس رشته های مختلفی را امتحان کردم از جمله: دوچرخه سواری در سالن، ایروبیک، پیاده روی و یوگا بعد از آن، بوکس را امتحان کردم و عاشقش شدم، اشتیاق زیادی به بوکس پیدا کردم . من عاشق سختی این ورزش هستم و به نظر من از بهترین نوع ورزش‌های هوازی است. بدن شما روی فرم می آید و لاغرتر می‌شوید ولی ماهیچه‌هایتان بد فرم و پر حجم نمی‌شوند و خسته کننده هم نیست.”

“为顶级电子技术杂志准备”

写你自己的评论

您的电子邮件地址将不会被发表。 必填字段标* *

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!