ویژه خانم های محترم که میخواهند به باشگاه بروند

۲۸ اردیبهشت

اگر میخواهید برای ورزش به باشگاه ورزشی بروید و مردد هستید که چه باشگاهی و با چه امکاناتی برای شما مناسب تر است، حتما این مطلب را با دقت بخوانید. چون انتخاب باشگاه خوب، بهترین و مهم ترین دلیل و انگیزه برای تمرینات ورزشی روزانه است.

 

 • تمیزی و نظافت باشگاه:
  شاید مهم ترین و اولین اولویت برای انتخاب یک باشگاه خوب نظافت و تمیزی باشد. چون در محیط باشگاه میکروب ها رشد می کنند و اگر ضدعفونی نشود، ممکن است بیماری های پوستی را به همراه داشته باشد.

 

 • مربیان خوب و با تجربه:
  باشگاهی خوب، باید مربیان خوب و با تجربه نیز داشته باشد تا شما بهتر به نتیجه برسید و تمرینات خوبی دریافت کنید. دریافت برنامه تمرینی را از مربیان خود فراموش نکنید.

 

 • محیط مجهز و پرانرژی:
  باشگاه مجهز، باید از نظر دستگاه ها و وسایل ورزشی در حد مطلوبی باشد. همچنین محیط پرانرژی و شاداب به ورزش و روحیه شما کمک شایان می کند.

 

 • دارا بودن امکانات رفاهی:
  اگر به دنبال باشگاهی با امکانات رفاهی خوب هستید به این نکات توجه داشته باشید که باشگاه دارای حمام، ماساژ، کافی شاپ، رختکن های تمیز با تعداد کمدهای کافی باشد.

 

 • محل پارک مناسب :
   دارای پارکینگ اختصاصی باشد یا حداقل اطراف آن مکان های مناسبی برای پارک کردن ماشین وجود داشته باشد. شما نباید دغدغه پارک کردن خودرو را داشته باشید.

 

 • امنیت:
  از نظر امنیت در حد بالایی باشد. مثلا نگهبان داشته باشد و یا از دوربینهای امنیتی استفاده کند تا خدای نکرده آسیبی به شما یا به اتومبیل شما وارد نشود.

 

 • سالن های مجزای ورزشی:
  اگر چندین رشته ی ورزشی قرار است در یک مجموعه ورزشی باشد، آن مجموعه ورزشی باید داری سالن های ورزشی مجزا برای هر رشته ورزشی باشد.

 

تجربه ورزش در مجموعه باشگاههای بدنسازی تکنیک برتر را از دست ندهید. ما منتظر حضور شما در این مجموعه هستیم.

 

2 thoughts on “ویژه خانم های محترم که میخواهند به باشگاه بروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *