قوانین باشگاهی

قوانین باشگاهی
۰۲ اردیبهشت
در ذیل برخی قوانین باشگاهی که ملزم به رعایت آنها در محیط باشگاه می باشیم آورده شده است:

1- مثل افرادی نباشید که باشگاه رو با مهمونی اشتباه میگیرند و با لباس پلوخوری تمرین میکنند و دایم هم با تلفن همراه صحبت میکنند .

2- به دستگاه ها و امکانات باشگاه احساس مالکیت نکنید و درست از آنها استفاده کنید. یا برای استراحت کردن بی دلیل آنها رو اِشغال نکنید . افراد دیگری هم هستند که میخواهند از اون وسیله استفاده کنند .

3- فردی نباشید که با فریادهایش باشگاه را روی سرش میگذارد . سعی کنید به دیگران احترام بگذارید و باعث ناراحتی بقیه نشوید .

4- فردی نباشید که فقط 4 تکرار انجام میدهد و فریاد میزند و فرد دیگری تمام وزنه ها و هالتر رو جابجا میکند !بعد از استفاده از وسایل آنها را سرجایش بگذارید.

5- به تمرین کردن بقیه زُل نزنید . شما باعث ناراحتی و آزرده شدن او میشوید .

6- فردی نباشید که تمام وزنه های باشگاه را روی هالتر میگذارد و با بدترین فرم ممکن حرکت را اجرا میکند .

7- فردی نباشید که به باشگاه میرود و فقط با بقیه افراد صحبت میکند و وقت بقیه را میگیرد و هیچ وقت تمرین درستی نمیکند .

8- فردی نباشید که 3 دستگاه مربوط به 3 عضله مختلف را اِشغال میکند و میگوید سوپِر سِت دارد .

9- فردی نباشید که از بقیه افرادی که تمرین میکنند ایراد میگیرید.باشگاه مربی دارد.

10- وقتی روی یک دستگاه کار میکنید یا از حوله استفاده کنید یا وقتی آنرا ترک میکنید عرق خود را از روی آن پاک کنید.

کدام یک از موارد بالا رو توی باشگاه میبینید؟؟

7 thoughts on “قوانین باشگاهی

  1. سوالی داشتم . آیا وقتی شما شهریه یک ماه استفاده از امکانات سالن بدنسازی رو در ابتدای ماه پرداخت می کنید ، اینکه بگویند استفاده از تریدمیل را شامل نمی شود صحیح است ؟
    با این که ما شهریه رو بطور کامل در ابتدای ماه پرداخت کرده ایم گفته میشه که برای ۱۰ دقیقه استفاده از تریدمیل باید مبلغی را پرداخت کنید . اگر بخواهیم این موضوع را پیگیری کنیم مرجع پاسخگو کجاست ؟

  2. سلام بنده در باشگاه بدنسازی هنگام تمرین با حلقه به صورت غیر عمد شیشه باشگاه را شکستم ، حال باید خودم خسارت را بدهم،؟ و قوانین باشگاه در چنین مواردی چیست

  3. سلام و عرض ادب
    بنده حدود ۵ ماه باشگاه میرم و شهریه را اول هرماه بطور کامل پرداخت میکردم در ماه آخر بعلت کار و مشغله زیاد و پایان سال بودن شهریه را پرداخت کردم و یک جلسه تمریمن رفتم بعد با مربی صحیت کردم و گفتم یک جلسه را کم و بقیه شهریه را پس بدهند ولی ندادن و گفتن طبق قانون اداره ورزش ماده ۱۲ شهریه پس داده نمیشود تو اینرننت سرچ کردم و این قانون را ندیدم میخواستم ببینم واقعیت دارد ممنونم

    1. با سلام شما میتوانید با دفتر مرکزی به شماره ۸۸۲۸۱۱۲۸ تماس بگیرید و یا با ارسال شماره در قسمت تماس با ما درخواست پیگیری از طرف دفتر مرکزی را داشته باشید . پس از بررسی کامل با شما تماس و موارد مورد درخواست انجام خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *