افتتاحیه شعبه 5 – جردن

۱۸ اردیبهشت

با توجه به پایان عملیات بازسازی و تجهیز وسایل شعبه شماره 5 ، مراسم افتتاحیه این باشگاه روز جمعه مورخ 18 اردیبهشت 94 در ساعت 17:00 و با حضور مدیریت، مربیان و کارکنان کلیه شعب مجموعه تکنیک برتر برگزار خواهد شد.

آدرس : جردن، خیابان نور، پلاک 5

4 thoughts on “افتتاحیه شعبه 5 – جردن

  1. با سلام
   از پیشنهاد شما سپاسگزاریم. در اولین فرصت حتما انجام خواهد شد.
   غیر از شعبه جردن، شعبه گیشا نیز ویژه بانوان است و در تمام ایام هفته حتی ایام تعطیل نیز پذیرای شما خواهد بود.

 1. اقاي سعيد كعبي پور

  من عضو شعبه بانوان جردن هستم و از سالن gym استفاده می کنم . خواستم چندین نکته مهم را با شما در میان بگذارم. اول از همه از شما تشکر می کنم که این مجموعه ورزشی بسیار خوب را برای بانوان در این منطقه تاسیس نموده اید که بسیار لازم بود، اما افسوس که بعضی نکات مهم مورد بی توجهی پرسنل مسًول در این شعبه قرار گرفته که باعث تاثیر منفی می شود.
  ۱. دستگاه بارفیکس: handle های این دستگاه برای حرکات سرشانه روکش مخصوص ندارد و باعث لیز خوردن دستها در حین انجام تمرین می شود که خطرناک می باشد ، همچنین شماره وزنه ها نیز تنظیم نمی باشد.
  ۲. بعضی از اعضا باشگاه با همان کفش ورزشی که در خیابان پوشیده اند وارد سالن تمرین می شوند که از نظر بهداشتی درست نیست و متاسفانه هیچ کنترلی نمی باشد .

  لطفا رسیدگی بفرمایید
  با تشکر

  1. با سلام
   از اینکه با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدماتی هرچه بهتر یاری می کنید، سپاسگزاریم.
   در خصوص موارد مطرح شده بعرض می رساند:
   1- امکانات و تجهیزات ورزشی نقش بسزایی در روند فعالیت ورزشی شما دارند و عدم کیفیت تجهیزات باشگاه می تواند موجب پایین آمدن سطح کیفی تمرینات شما عزیزان گردد. لذا با توجه به خط مشی این مجموعه در خصوص تامین امکانات و تجهیزات در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات مطرح شده اقدام خواهد شد.
   2- با توجه اینکه ضوابط و قوانین استفاده از امکانات مجموعه ورزشی در ابتدای عضویت به اطلاع اعضا رسیده است انتظار می رود رعایت موارد ذکر شده توسط کلیه اعضا صورت پذیرد. لیکن به جهت کنترل بیشتر سعی خواهد شد نسبت به نظارت دقیق تر از طرف پرسنل اقدام گردد.

   با تشکر از حسن نیت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *